אסוציאציות

הפיזיו אמר באבחון לתרגל איתה כמה דברים בינתיים עד שיחליטו על טיפול. אנחנו יורדות כל בוקר במדרגות, לכל מדרגה יורדות עם רגל אחרת. עכשיו רגל ימין, עכשיו רגל שמאל, עכשיו ימין, עכשיו שמאל, עכשיו ימין, עכשיו שמאל, וחוזר חלילה. הבוקר, לקראת סוף הדרך, קלטתי שאני נשמעת כמו פוליטיקאים מסויימים.

היא צריכה לקחת תנופה לפני שהיא זורקת, כי היא לא מצליחה לזרוק למרחק. תיקחי את היד קודם למעלה ואחורה, הם אמרו לה. הוא, בחג כדורגל, לא מצליח לבעוט למרחק. גם הוא צריך לקחת את הרגל יותר אחורה. אני לגמרי רואה את עצמי יורדת לחניון המשותף עם כדור כדי לאמן אותם בסגר, מסתובבת ביניהם וצועקת, אנטיסיפיישן! אנטיסיפיישן! יותר אנטיסיפיישן!!!

בבחירות הלפני אחרונות היה רגע שחשבתי ברצינות להצביע ל-ג' רק בגלל התעמולה הגועלית נגד חרדים.
השבוע היו כמה ימים שחשבתי ברצינות לבוא לבלפור במוצ"ש רק כדי לתמוך בשושקה.
יש בה הרבה דברים שמעוררים אנטגוניזם גם אצלי, אבל,
היא קודם כל קסם. היא קודם כל חלום. היא קודם כל תום.
כשהיא ריפררה בלי דעת למחאה של אהבה, לראש ממשלה מושחת שעשה מהלכים רק כדי שיורידו ממנו את החקירות, ההוא, מלפני 15 שנים, כשהיא רמסה יבלות ישנות בטיימינג המושלם של תשעה באב, הפסקתי לעקוב אחריה. כשיבנה צפה בביבי מעלה את גוש קטיף כדי להשוות אותם למחאה הנוכחית כבר התפוצצתי, כי הוא הצביע בעד, ואיך הוא לא מתבייש. ועדיין, זו מחאה גסה. ועדיין, יש את הפחד להידבק. ועדיין, יש גם את הפחד מהאנשים, שחלקם עלולים לעשות בי לינץ', אולי? חלקם לא. את חלקם אני מכירה. כשחשבתי ללכת לשם וחשבתי על שלטים, חשבתי לכתוב שורות של עמיר בניון ולצייר חמור לבן. חשבתי ללבוש פסים אדומים-לבנים ולבוא עם שלט "הנה אפי". אחרי מה שקרה לשושקה, חשבתי להתחפש אליה, ולבוא עם שלט שמצטט את הפוסט ההוא שגרם לי להפסיק לעקוב.
"איפה הייתי לפני 15 שנים, כשהארץ געשה, כשנאשם בפלילים השחית את הארץ?"

בשבוע הבא אני לא אבוא כי ראש השנה. מעניין אם הסגר ימנע את ההפגנה, כי אם כן לפחות ייצא ממנו דבר טוב אחד. (אין לי משהו נגד ההפגנה מעבר לזה שמגיפה עולמית משתוללת, וספציפית בשבוע הבא מוצ"ש הוא ערב חג שני של ראש השנה.)

נ.ב. אם הייתי חושבת לצאת לבלפור ברצינות הייתי צריכה לקחת בחשבון את: צאת השבת, כמה זמן ייקח לארגן את הילדים לשינה, כמה זמן ייקח לנסוע לשם ובחזרה, והאם אני אספיק להגיע הביתה לפני השעה שיבנה יצא בה לסליחות.

3 תגובות

  1. כמעיין המתגבר · ספטמבר 13, 2020

    המון המון החלטות לעשות…. הראש לא מפסיק לעבוד

    אהבתי

  2. PINKUIRO · ספטמבר 27, 2020

    ממש הצחקת אותי עם האנטיסיפיישן 🙂

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s